Telefonní číslo

+420 605 140 517

Adresa

Tržiště 366/13, 118 00 Praha

Webinář 12.10.: Cirkulární ekonomika jako budoucnost rozvoje firem

Pozor, půdovní termín jsme z důvodu posunu vyhlášení kýžených dvou dotačních výzev museli posunout na čtvrtek 12. října od 10 hodin,

Pardubický podnikatelský inkubátor P-PINK a Komora dotačních poradců ve spolupráci s CIRAA Advisory a GRANTEX Advisory Group Vás zvou na webinář na téma:

CIRKULÁRNÍ EKONOMIKA JAKO BUDOUCNOST ROZVOJE FIREM

Kdy: Ve čtvrtek 12. října 2023 od 10 hodin, délka trváhí cca 80 minut.

Kde: On-line na platformě MS Teams a zdarma.

O co půjde: Na webináři Vás seznámíme s aktuálními dotačními příležitostmi v oblastech úspory vody a efektivního nakládání s druhotnými surovinami, ukážeme důležitost principů cirkulární ekonomiky v oblasti udržitelného investování v rámci tzv. ESG a také jako příležitost k rozvoji regionů.

Přednášející:

  1. Petra Macková Hrochová – předsedkyně Komory dotačních poradců – úvodní slovo, přivítání, představení programu, řečníků a účastníků – 5 min.
  2. Jiří Janků – ředitel P-PINK – CE v podnikání jako příležitost rozvoje regionu. – 10 min.
  3. Laura Mitroliosová – CEO CIRAA Advisory – Jak pracovat s ESG ve firmě. – 15 min.
  4. Zuzana Koutná – dotační specialistka podnikatelského sektoru GRANTEX – Aktuální dotační možnosti pro firmy v oblasti úspory vody a efektivního nakládání s druhotnými surovinami. – 30 min.
  5. Dizkuze – 15 min.

Registrace je možná níže vyplněním registračního formuláře a je možné se registrovat do 10. října 2023. Těšíme se na Vás!

Kontakt

Přihlašovací formulář