Zahájení příjmu žádostí ve výzvě I Digitální podnik-Technologie 4.0

Včera odstartoval příjem žádostí ve výzvě I Digitální podnik- Technologie 4.0, pojďme si shrnout to nejdůležitější, co potřebujete vědět o této dotační příležitosti⬇️⬇️⬇️

Zdroj: API

✅pro malé a střední podniky, které plánují pořízení nových technologií a vybavení přispívající k jejich digitální transformaci a automatizaci výroby.

💲minimální a maximální výše celkových způsobilých výdajů je 5 až 50 mil. Kč ➡️ z toho se vypočítá dotace 30 až 60 % podle místa realizace a velikosti podniku.

📆žádat můžete do 15. února 2024 a typ výzvy je kolový, takže bude záležet na kvalitě podaného projektu. Pro naše členy z řad dotačních poradců to ovšem není žádný problém, jsou to zkušení a spolehliví odborníci, kteří Vám rádi pomohou s celým procesem žádosti o dotaci👍Máte zájem o dotační poradenství nebo dotazy k této výzvě? Stačí nás kontaktovat na mackova.hrochova@dotacnikomora.cz nebo na +420 774 874 603.