Dotační výzva I Spolupráce škol a firem

Rádi byste jako firma podpořili praktickou výuku studentů přímo u vás v podniku? Pak zpozorněte a čtěte dál následující info o nově vyhlášené dotační výzvě „Spolupráce škol a firem“ z OP TAK.

Zdroj: OP TAK

✅jedná se o podporu vyučování žáků SŠ, VOŠ a VŠ prostřednictví odborně zaměřených malých a středních podniků.
➡️podpořeno může být například pořízení zařízení a strojů, hardware a software spojený přímo s vyučováním nebo také náklady na instruktory a lektory.
✅žadatelem mohou být právě malé a střední podniky, pozor v celé ČR, ale mimo území hl. m. Prahy.
💲získat můžete minimálně 0,5 mil. Kč a maximálně 10 mil. Kč, malý podnik až 70 % způsobilých výdajů, střední až 60 %.
📆příjem žádostí odstartuje 17. května 2023 a potrvá do 29. prosince 2023.
❓Je tohle výzva přesně pro Vás a nevíte, jak na to nebo se chcete poradit? Neváhejte nás kontaktovat buď zde, nebo na mackova.hrochova@dotacnikomora.cz, u nás najdete spolehlivé odpovědi i pomoc od našich členů s komplexním zpracováním žádosti o dotaci.