Ohlédnutí za on-line konferencí

Minulý týden jsme spolupořádali naši první on-line konferenci, jak se vše zdařilo, se dozvíte v krátkém shrnutí.

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace jsme se rozhodli přesunout naši konferenci s názvem „Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou“ do on-line prostředí. Ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje se nám před monitory podařilo přilákat skoro padesát účastníků, kteří se díky perfektnímu technickému zajištění bez problémů připojili a se zájmem si vyslechli poutavá témata našich řečníků.

Jako první vystoupil pan Jan Jirsák, dotační konzultant a obchodní ředitel společnosti Grantex, jeho parketou jsou dotace a aktuální dotační výzvy, takže díky němu posluchači vědí více o nejzajímavějších dotačních programech pro podzim 2020.

Dalším řečníkem byl pan Filip Plevač, bývalý generální ředitel společnosti Moravia Cans, dnes konzultant pro inovace a průmysl 4.0. Jeho přednáška nám objasnila digitální transformaci firem v praxi, proč vůbec do digitalizace investovat a jaké to přináší výhody.

Poslední přišel na řadu pan Martin Frýda, Solution Architect ze společnosti Asseco Solution a.s. a jeho téma moderní a efektivní výroby díky systémům ERP, tedy plánování podnikových zdrojů a logistiky.

Děkujeme všem posluchačům za účast, přednášejícím za poutavé příspěvky a Krajské hospodářské komoře Královéhradeckého kraje za součinnost.

A na co se můžete těšit příště? Opět na konferenci v on-line prostředí, tentokrát v úterý 3. listopadu s Okresní hospodářskou komorou v Olomouci, pokud byste se chtěli zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat mailem mackova.hrochova@dotacnikomora.cz a rádi Vám poskytneme více informací.